Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Podkarpacie magiczny region turystyczny | Relacja na Żywo
Podkarpacie magiczny region turystyczny
Podróże

Podkarpacie magiczny region turystyczny

Podkarpacie magiczny region turystycznyZauważyłem, że bardzo wielu ludzi przy okazji planowania swojego urlopu zazwyczaj nawet nie bierze pod uwagę tego, aby spędzić wolny czas gdziekolwiek w Polsce. Dużo większą popularnością cieszą się wyjazdy do innych krajów – z jednej strony jest to dla mnie w pełni zrozumiałe, ale równocześnie twierdzę, że warto bliżej poznać także swój własny kraj. Sam w ciągu ostatnich kilku lat przekonałem się o tym, że na terenie Polski znajdziemy sporo naprawdę urokliwych miejsc, i wcale nie trzeba w tym celu ograniczać się Tylko do tych najbardziej znanych, tłumnie odwiedzanych miast.

Osobiście uważam, że jednym z najwspanialszych regionów naszego kraju jest Podkarpacie. Tak, w pełni zdaję sobie sprawę z tego, co ludzie z innych części kraju słyszeli o nim – biedne województwo, brudne, źle zarządzane. Pierwszy raz wybrałem się tam z takim właśnie nastawieniem i… przeżyłem istny szok. Okazało się bowiem, że województwo podkarpackie jest naprawdę czyste i świetnie zorganizowane – kompletnie inaczej, niż przedstawia się je w innych częściach Polski. A jak wiele możemy spotkać tutaj pięknych miejsc! Zacznę od miast. Stolicą Podkarpacia jest Rzeszów, którego stary rynek wprawia w prawdziwy zachwyt.

Polecam też inne miasta regionu, takie jak Jasło czy Krosno – mają one niesamowity urok. Oczywiście, prawdziwą perłą Podkarpacia są Bieszczady, moim zdaniem należące do najwspanialszych gór w całej Polsce. Podkarpacie jest dla mnie idealnym przykładem na to, że w Polsce znajdziemy naprawdę mnóstwo ciekawych miejsc.