Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Pomysły na jesienną dekoracje stołu | Relacja na Żywo
Pomysły na jesienną dekoracje stołu
Dom

Pomysły na jesienną dekoracje stołu

Wystrój stołu w sezonie jesiennym może być mniej niż ekstrawagancki, ale stworzenie ciepłej, przytulnej atmosfery może być wykonane z dużą kreatywnością. Wybór odpowiednich kolorów jest niezwykle skutecznym sposobem wyrażania i tworzenia motywu dekoracyjnego. Wybory oświetlenia otoczenia i inne akcenty również powinny być zgodne ze stylem, aby wzmocnić motyw jesienny. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na jesienną dekorację stołu.

Jak udekorować stół jesieniom?

Lato może już minęło, ale nadchodzi jesień. Dekoracje stołu będą się bardzo różnić od poprzedniego sezonu. Goście zasiadający przy pięknie udekorowanym jesiennym stole od razu poczują się lepiej i zostaną wprowadzeni w złotą jesień. Dodanie jesiennych dekoracji, takich jak dynia, świeże liście i kwiaty z waty sprawią, że Twój stół będzie lśnił. Nie ma żadnych zasad, co kłaść na stole. Możesz umieścić na stole wyjątkowy i znaczący przedmiot. Popularnym elementem tej jesieni są również dyniowe kubeczki na herbatkę.

Pomysły na jesienną dekoracje stołu

Pomysły na dekorację stołu

Dodaj mini dynie z jaskrawymi pomarańczowymi akcentami do stołu bufetowego lub obiadowego jako centralny element z kwiatami. Rozłóż luźno jesienne liście na całym stole i dodaj mini gałęzie z drzew.

Alternatywny wybór: Aby uzyskać prosty, ale czarujący element centralny, spróbuj dużego bukietu świeżo zerwanych kwiatów lub małych późnych kiełków słonecznika, które ostatecznie zamienią się w oszałamiający pokaz zbiorów. Dodaj światło świec do swojej atmosfery, umieszczając je na całej długości stołu.

Warto wykorzystać warzywa i owoce takie jak dynia, karczochy i jabłka, pomarańcze czy kasztany, aby udekorować stół jesienią i nadać mu świeżości. Czerwone serwetki dobrze komponują się z białą zastawą stołową. Po środku stołu można ułożyć misę z jesiennymi owocami oraz dekoracjami. Powinniśmy postawić na stole świece i lampiony, aby stworzyć atmosferę. Bawmy się różnymi fakturami z kolorowych obrusów oraz tym co znajdziemy w lesie.