Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Jakie książki poruszające tematykę rozwoju osobistego warto przeczytać? | Relacja na Żywo
Jakie książki poruszające tematykę rozwoju osobistego warto przeczytać?
Rozwój osobisty

Jakie książki poruszające tematykę rozwoju osobistego warto przeczytać?

Na jakość naszego życia duży wpływ ma wiara w siebie i wiara we własne możliwości. W życiu każdej osoby ważną role powinien odgrywać rozwój osobisty. Dobrze jest, zatem poszerzać swoją wiedze na temat samorozwoju. Pamiętajmy, że bardzo ważnym źródłem wiedzy są książki. Po jakie zatem książki warto sięgnąć, aby odmienić swoje życie?

Które książki o rozwoju osobistym warto przeczytać?

Jeżeli szukamy naprawdę dobrej i interesującej książki o rozwoju osobistym i relacjach międzyludzkich to z całą pewnością powinniśmy sięgnąć po zatytułowaną „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, której autorem jest Dale Carnegie. Z tej książki możemy, bowiem dowiedzieć się wiele na temat tego jak powinno wyglądać budowanie interakcji z innymi ludźmi, a taka wiedza jak najbardziej może przydać się nam w osiąganiu sukcesów na różnych płaszczyznach. Ponadczasowe prawdy na temat tego, w jaki sposób pozytywne myślenie może wpłynąć na nasze życie odnajdziemy zaś w książce „Sekret” Rhonda Byrne’a. To z tej pozycji dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na temat zasad działania prawa przyciągania. Lepszą wersją samego siebie możemy stać się również dzięki książce „Fenomen poranka”, której autorem jest Hal Elrod. Poranna rutyna może uczynić nasz dzień naprawdę produktywnym i tym samym być punktem zwrotnym do zmian na lepsze.

Jakie książki poruszające tematykę rozwoju osobistego warto przeczytać?

Jakie jeszcze pozycje poruszające tematykę rozwoju osobistego warto wybrać?

Do godnych przeczytania pozycji związanych z tematyką rozwoju osobistego możemy zaliczyć także takie książki jak: „Myśl i bogać się”, „Bogaty ojciec biedny ojciec” czy „Maksimum osiągnięć”. Tajniki samodoskonalenia zostają również odkryte przed nami w książce „Obudź w sobie olbrzyma” napisanej przez pioniera psychologii rozwoju osobistego Anthonego Robbins’a. Ciekawą pozycją może okazać się dla nas także książka „Możesz uzdrowić swoje życie” napisana przez Louise L. Hay, czyli kobietę, która wykorzystując potencjał swoich sił wewnętrznych samodzielnie pokonała nieuleczalną chorobę. Jak więc widać interesujących tytułów z tej dziedziny jest naprawdę sporo warto, więc osobiście sprawdzić jak tego typu książki pomogą nam w zmianie na lepsze.