Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kserokopiarka do firmy | Relacja na Żywo
Kserokopiarka do firmy
Biznes

Kserokopiarka do firmy

Kserokopiarka do firmy

 

W firmie trudno się obejść bez urządzenia do drukowania i kopiowania dokumentów. Czy warto inwestować w nowy sprzęt? Na rynku są dostępne inne opcje, na których można zaoszczędzić w firmowym budżecie. Należy do nich kserokopiarka poleasingowa. Warto podkreślić, że najczęściej jest to często sprzęt wysokiej klasy. Do leasingu kierowane są modele klasy Premium o dobrych parametrach technicznych i wysokiej wydajności.

Sprzęt poleasingowy do drukowania i kopiowania dokumentów w firmie

Wiele firm na zakończenie umowy leasingu decyduje się na wzięcie następnego urządzenia w użytkowanie, które jest nowsze i ma większe możliwości techniczne. Dotychczas używane maszyny można odkupić jako sprzęt poleasingowy znacznie taniej. Jeżeli urządzenie jest w dobrym stanie technicznym, warto rozważyć taką opcję. Przede wszystkim trzeba sprawdzić, ile czasu kopiarka była wykorzystywana i zrobić przegląd faktycznego stanu technicznego.  Na rynku działają firmy, które specjalizują się w odzyskiwaniu urządzeń po zakończonych umowach leasingowych, serwisują maszyny i sprzedają je z drugiej ręki. W tym przypadku połączenie sprzedaży z usługą przeglądu i serwisu to najlepsze wyjście.

Kserokopiarka do firmy

Kopiarka z drugiej ręki? Czemu nie!

Niektóre firmy potrzebują wysokiej klasy sprzętów, ale nie eksploatują ich zbyt intensywnie. Jeżeli nie ma potrzeby inwestowania w nowe drukarki, kopiarki, czy kserokopiarki, po co przepłacać? Można używać poleasingowej maszyny nie dysponując wystarczającym budżetem na nowe. Nie bez znaczenia jest aspekt ekologiczny. Ten swoisty recykling maszyn odbija się korzystnie na środowisku.

Dla osób celujących w przyjazne dla natury rozwiązania używane kserokopiarki będą strzałem w dziesiątkę. Często jest to sprzęt znacznie bardziej zadbany i lepiej serwisowany niż standardowe używane kopiarki, które można kupić w komisach. Dzięki możliwości zakupu kserokopiarki poleasingowej wysokie wymagania co do parametrów technicznych można spełnić w miarę niskim kosztem i zaoszczędzić. To rozwiązanie ma wiele korzystnych stron i jest warte rozważenia.