Web Analytics Made Easy -
StatCounter
3 Gadżety, które musisz mieć! | Relacja na Żywo
3 Gadżety, które musisz mieć!
Hobby

3 Gadżety, które musisz mieć!

Gadżety i akcesoria lubimy przeważnie za ich pomysłowość oraz zaskakiwanie nas najróżniejszymi funkcjami. Na rynku pojawiają się nieustannie coraz to nowsze gadżety, które mogą oprócz samej pomysłowości być też przydatne i praktyczne. Poniżej prezentujemy najciekawsze gadżety, które z pewnością warto poznać.

3 Gadżety, które musisz mieć!

 

LG HomeBrew

Pierwszym i jednym z najbardziej efektownych gadżetów jest... domowy browar od LG. Marka ta znana głównie jest z elektroniki, ale postanowiła wypuścić na rynek również “ekspres” do piwa. LG HomeBrew to urządzenie podobne do ekspresu kawowego. Również działania na kapsułki a efektem jest piwo. Istnieją różne kapsułki piwa np. jasnego lub ciemnego, które umieszcza się w urządzeniu. Po umieszczeniu kapsułek po dwóch tygodniach powstaje 5 litrów piwa. W kapsułkach znajdują się wszystkie potrzebne sproszkowane substancje. Nie musimy robić też nic ponadto, aby otrzymać piwo i jedynie czekać. Gadżet ten z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom piwa oraz osobom lubiącym osobliwe gadżety.

Google Chromecast

Kolejnym tym razem nieco mniejszym gadżetem jest Google Chromecast. Jest to przystawka do telewizora, która zamienia wszystkie telewizory starszego typu (nie smart tv) na inteligentne telewizory. Podłączamy ją do telewizora wejściem hdmi oraz portem usb do zasilania np. w tv lub poprzez ładowarkę. Różne wersje Chromecast są obecne na rynku od 2013 roku, ale w dalszym ciągu pomimo dużej popularności gadżet ten jest pewnym zaskoczeniem dla wielu osób. Do jego sterowania służy nam komputer lub smartfon, z którego możemy wyświetlać na tv serwisy np. YouTube, zrzut obrazu czy streamować filmy. Dzięki temu gadżetowi stary odbiornik tv np. lcd może stać się domowym centrum rozrywki.

Smartwatch

Ostatnim gadżetem, który warto mieć, jest smartwatch. Smartwatche to cyfrowe zegarki, które zamiast tarczy mają wyświetlacz. Mogą one służyć oprócz wyświetlania godziny do wysyłania sms-ów lub telefonowania, monitorowania pozycji np. podczas treningów czy jako odtwarzacz muzyczny po wgraniu plików z muzyką. Obecnie gadżety takie dostępne są w cenie od ok. 100 zł - 200 zł w różnych kolorach, kształtach i rodzajach. Smartwatche to też gustowne dodatki modowe o nowoczesnym designie.