Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Czym zajmuje się marka Dywanszop? | Relacja na Żywo
Czym zajmuje się marka Dywanszop?
Biznes

Czym zajmuje się marka Dywanszop?

To marka, która na rynku jest już od blisko trzydziestu lat. Zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Jej wieloletnie doświadczenie i korzystanie z profesjonalnych sprzętów daje gwarancję solidnie wykonanej usługi. Swoją ofertę kieruje zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Osoby wpisujące w wyszukiwarkę „pranie tapicerki Kraków” mogą spokojnie oddać swe przedmioty w ręce tej marki.

O marce Dywanszop

Marka ta do wykonywania czyszczenia różnych powierzchni wykorzystuje profesjonalne urządzenia natryskowo ekstrakcyjne firm Kärcher, Numatic oraz Santoemma. Wszelkie środki czyszczące są niezwykle skuteczne, a co więcej należą do grupy środków ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia. Są one wszystkie znanego producenta Kärcher.

Firma istnieje od 1992 roku. Działa głównie na terenie Krakowa, Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki, Chrzanowa  i okolic. Usługi wykonywane są w firmowym zakładzie lub u klienta. Kraków jest bardzo dobrze znany tej marce. Nie straszne są im żadne zakamarki tego miasta, z łatwością dojadą do najbardziej trudno dostępnych miejsc, takich jak np. Rynek Główny. Kraków jest już dość starym miastem, więc w wielu mieszkaniach znajdują się pradawne kilimy i dywany, które będą potrzebowały profesjonalnego czyszczenia. Firma posiada bogatą wiedzę na temat trwałości barwników i wie jak postępować, by nie uszkodzić materiału, z którym ma styczność.

Pandemia nie spowodowała spowolnienia działalności tej firmy, wymusiła ona jedynie zachowanie większej ostrożności ze strony pracowników, jak i klientów. Osoby zatrudnione w firmie pracują w maseczkach i rękawiczkach, a klienci są proszeni o zakładanie maseczek w momencie kontaktu z pracownikami. Podczas przebywania na posesji klienta firma prosi, by w trakcie prac przebywali oni w innym pomieszczeniu, by zachować jak najwyższą troskę o wspólne bezpieczeństwo i umożliwić dalsze różne usługi w tym pranie tapicerki Kraków i jego okolic.

Czym zajmuje się marka Dywanszop?

Oferta firmy – pranie tapicerki Kraków

W usługach Dywanszop znajduje się pranie dywanu w zakładzie przy minimalnym koszcie zamówienia wynoszącym 90 zł. W takiej sytuacji odbiór i dostawa jest darmowa. Występuje możliwość wykupienia usługi prania dywanu lub wykładziny dywanowej w domu klienta przy minimalnym koszcie zamówienia równym 80 zł. Minimalny koszt zamówienia sprawia, że firma jest zdolna przyjechać nawet do jak najmniejszej powierzchni. U klienta występuje również możliwość wykonania usługi prania dywanu w długim włosem typu shaggy. W ofercie znajduje się też pranie tapicerki krzeseł, puf, foteli, wersalek, sof dwuosobowych i trzyosobowych, narożników trzech i czteroosobowych, poduszek oraz tapicerek samochodowych. Pełne czyszczenie tapicerki samochodowej uwzględnia takie elementy jak fotele, podłoga, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Ostateczna cena za tą usługę jest wyliczana na samym końcu, gdyż na nią ma wpływ stopień zabrudzenia tapicerki oraz to, czy podczas usługi wykonywanie jest pełne czyszczenie czy tylko częściowe.

Więcej informacji na temat pranie tapicerki Kraków na dywanszop.pl