Web Analytics Made Easy -
StatCounter
GTA V - kultowa i chyba najlepsza gra | Relacja na Żywo
GTA V - kultowa i chyba najlepsza gra
Hobby

GTA V - kultowa i chyba najlepsza gra

Grand Theft Auto to niewątpliwie jedna z najbardziej kultowych serii w dziejach komputerowej rozrywki. Na przestrzeni lat przeszła ona również szereg zmian, przez co ostatnie odsłony ogromnie różnią się od pierwszych części. Trudno dziwić się temu, że kiedy tylko oficjalnie potwierdzono prace nad piątą odsłoną serii, świat gier zaczął wrzeć.

Piąta odsłona GTA wprowadziła do serii istotne zmiany. Od początku wzbudzały one poważne kontrowersje – niektórzy obawiali się, że są one za bardzo radykalne. Główna zmiana polegała na tym, że w części tej po raz pierwszy nie kierujemy tylko jednym bohaterem, a trzema. Postacie są od siebie zupełnie niezależne i można przełączać się między nimi podczas rozgrywki. Obawy fanów były jednak nieuzasadnione; okazało się bowiem, że wprowadziło to do gry mnóstwo świeżości. Gra stała się w taki sposób bardziej dynamiczna, głównie podczas misji, w których biorą udział wszyscy bohaterowie jednocześnie. Wykonywanie ich jest możliwe tylko dzięki wykorzystywaniu umiejętności poszczególnych postaci.

GTA V - kultowa i chyba najlepsza gra

Oprócz tego, w najnowszym GTA mamy wszystko, do czego do tej pory przyzwyczaiła nas ta seria. Rozbudowany świat który możemy swobodnie zwiedzać, wiele misji i niezwykła fabuła – a wszystko to wzbogacone piękną grafiką. Z czystym sercem można stwierdzić, że żaden fan tej serii nie będzie zawiedziony.