Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu | Relacja na Żywo
Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu
Dom

Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu

Kreatywne spędzanie wolnego czasu wcale nie musi obciążać naszego budżetu. Sprawdź ciekawe pomysły na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

 Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu 

Wspólne przyrządzanie posiłku

Wizyta w restauracji może się wiązać ze sporymi kosztami. Dlatego, jeśli mamy ograniczony budżet lepiej przyrządzić posiłek wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Z dziećmi możemy ulepić pierogi. Z drugą połówką możemy przyrządzić wykwintne krewetki w białym winie. Ze znajomymi upieczmy pizzę. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Wspólne gotowanie będzie sporo tańsze. Możemy jeszcze bardziej zaoszczędzić, jeśli koszty zakupów zostaną podzielone na kilka osób.

 Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu 

Karaoke

Wyjście do klubu karaoke jest wspaniałą rozrywką. Musimy jednak liczyć się z opłatą za bilet, napój i coś jedzenie. Dlatego lepiej zorganizujmy karaoke w swoim domu. Możemy podłączyć komputer do telewizora. Na YouTube znajdziemy za darmo mnóstwo utworów wraz z tekstem. Zaprośmy znajomych i pośpiewajmy razem polskie i zagraniczne hity. Karaoke jest gwarancją wspaniałej zabawy.

 Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu 

Sport na świeżym powietrzu

O każdej porze roku możemy uprawiać sport na świeżym powietrzu. Postarajmy się aktywnie spędzać czas, nawet gdy temperatura nie jest zbyt wysoka. Jeśli nie ma śniegu wybierzmy się na rower, rolki lub spacer. Zwiedzajmy miasto. Jeżeli spadł biały puch, koniecznie wybierzmy się z dziećmi na sanki. Taka rozrywka zapewnia mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Możemy też wybrać się z maluchami na lodowisko.

 Kilka sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu 

Spa w zaciszu własnego domu

Spa w zaciszu własnego domu jest doskonałym pomysłem dla przepracowanych pań. Zabiegi w profesjonalnych spa są drogie. Możemy sporo zaoszczędzić, organizując spa w swoim domu. Napełnijmy wannę gorącą wodą i wlejmy trochę olejku eterycznego, np. lawendowego czy miętowe. Ten pierwszy nas uspokoi, a ten drugi pobudzi. Możemy wlać płyn do kąpieli lub zwykły żel pod prysznic. Zróbmy peeling kawowy lub cukrowy. Nasza skóra będzie gładka, promienna i nawilżona. Zróbmy również maseczkę na twarz. Możemy ją przygotować z płatków owsianych i miodu. Jeśli nie mamy czasu na zrobienie domowej maseczki, możemy kupić gotową w drogerii.