Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kuleczki gejszy: korzyści ze stosowania | Relacja na Żywo
Kuleczki gejszy: korzyści ze stosowania
Zdrowie

Kuleczki gejszy: korzyści ze stosowania

Kuleczki gejszy pełnią dwojaką funkcję. Po pierwsze, mają stymulować noszącą ją kobietę. Po drugie, takie akcesoria wzmacniają mięśnie łonowo-guziczne, których używasz do zatrzymania strumienia moczu. Wspomniane mięśnie kurczą się podczas orgazmu. Kulki Kegla przynoszą większą satysfakcję z seksu. Można je również stosować, gdy masz problem z nietrzymaniem moczu. Sprawdź, jaki model wybrać!

Tradycyjne kulki gejszy

Klasyczne kuleczki wykonane są z metalu. Zazwyczaj mają średnicę 1,5-5 cm. Pamiętaj, by dobrać je do swoich potrzeb i preferencji. Dużą popularnością cieszą się też lżejsze, plastikowe gadżety o podobnej wielkości. Magnetyczny hematyt można nawet wygładzić do postaci kuli, by wygodnie nosić ją w pochwie. Wspomniany metal jest bardzo mocny. Niektóre zestawy ważą nawet 140 gramów. 

Zwróć też uwagę na szklane kuleczki gejszy. Zazwyczaj są przezroczyste lub czarne. Niektórzy producenci dodają kolorowe szkło lub płatki kwiatów w środku kulki, by uzyskać lepszy efekt wizualny. Szklane modele są ciężkie i gładkie, dlatego możesz mieć na początku problem z ich utrzymaniem. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kulami, sięgnij po większe i lżejsze. Dzięki temu nie przeciążysz mięśni dna miednicy. Dodatkowo łatwiej utrzymasz kulki w pochwie.

Jak wybrać bezpieczny materiał?

Wielu producentów proponuje silikonowe kulki, które nie mają porów. Dzięki temu możesz je doskonale zdezynfekować po każdym użyciu. Poszukaj modelu ze sznurkiem, który ułatwia wsuwanie i wyjmowanie kulek. Pamiętaj, że powinien wystawać z pochwy. Zdecyduj się na gadżet z silikonowym sznureczkiem. Unikaj modeli z bawełnianym lub nylonowym sznurkiem.

Silikonowe kulki gejszy są zwykle lżejsze i większe, co ułatwia ich wkładanie i wyjmowanie. W niektórych znajdują się kuleczki, które swobodnie wibrują w zewnętrznej powłoce.

Jak korzystać z kuleczek gejszy?

Przed użyciem jakiejkolwiek zabawki erotycznej warto ją umyć mydłem i wodą. Pamiętaj, by posmarować kulki i pochwę lubrykantem. Jeżeli używasz silikonowych kuleczek, sięgnij po specyfik na bazie wody. 

Ułóż się w wygodnej pozycji, a następnie włóż po jednej kulce na raz. Pamiętaj, by spokojnie oddychać. Dzięki temu łatwiej włożysz kulki do pochwy. Kontynuuj głębokie oddychanie podczas treningu, aby uniknąć dodatkowego nacisku na mięśnie. Jeśli masz problem z podwójnymi kulkami, sięgnij po pojedynczy model. 

 Kuleczki gejszy: korzyści ze stosowania

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Na początek powinnaś wstać. Wypchnij biodra do przodu, napinając mięśnie brzucha i pośladków. Wytrzymaj pięć sekund, a następnie rozluźnij się przez kolejne pięć sekund. W tym celu odepchnij biodra do tyłu. Powtórz osiem razy.

Możesz również szybko napiąć mięśnie Kegla na trzy sekundy. Pamiętaj, że pośladki powinny pozostać nieruchome podczas napinana mięśni. Rozluźnij się przez trzy sekundy. Powtórz dziesięć razy.

Napnij mięśnie wokół kuleczek gejszy. Wyobraź sobie, że próbujesz wciągnąć je do środka. Przytrzymaj do dziesięciu sekund. Jeśli masz model z dwiema kulkami, wyciągnij jedną z nich i próbuj wciągnąć z powrotem do środka. Możesz używać kuleczek podczas seksu, by zapewnić sobie i partnerowi nowe doznania.