Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Najlepsza muzyka – moja opinia | Relacja na Żywo
Najlepsza muzyka – moja opinia
Hobby

Najlepsza muzyka – moja opinia

Trudno jest znaleźć ludzi którzy twierdziliby, że polska muzyka nie stoi na zbyt wysokim poziomie. W mojej opinii osoby które tak mówią zwyczajnie nic na ten temat nie wiedzą, i raczej nie powinny się o tym wypowiadać. Zauważyłem jednak, że wielu ludzi najzwyczajniej nie wie, jak wiele świetniej muzyki można znaleźć w Polsce – i to w przypadku dosłownie wszystkich gatunków. Sporządziłem zatem krótki spis najlepszych artystów, od których moim zdaniem warto zacząć poznawanie polskiej muzyki. Nie jest on naturalnie obiektywny, gdyż zamieściłem tutaj wyłącznie moje własne opinie.

Najlepsza muzyka – moja opinia

Dla mnie ogromną legendą polskiej muzyki był i zawsze będzie Kult. Kazik Staszewski swoją wieloletnią twórczością wywarł naprawdę ogromny wpływ na całą polską kulturę, i nikt nie powinien temu zaprzeczać. Kolejnym wspaniałym artystą którego zawsze będę podziwiać jest Tadeusz Nalepa – moim zdaniem, najwybitniejszy gitarzysta w historii Polski. Mało kto wie, ale człowiek ten bardzo przyczynił się do powstania polskiego bluesa, i gdyby nie jego działalność prawdopodobnie nie rozwinęłoby się u nas szereg innych, świetnych muzyków.

O wybitnych osobistościach polskiej muzyki moglibyśmy napisać całe książki. Zachęcam w takim razie każdego do odkrywania nowych rzeczy i nie skupiania się wyłącznie na tych najbardziej znanych. Zamykając się tylko w określonym kręgu naprawdę wiele tracimy – a polska muzyka nadal skrywa w sobie wiele wciąż nieodkrytych skarbów.