Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Animacje taneczne i wiele więcej od Grupy Atelie | Relacja na Żywo
Animacje taneczne i wiele więcej od Grupy Atelie
Hobby

Animacje taneczne i wiele więcej od Grupy Atelie

Taniec to rozrywka, jednak dla niektórych jest to również praca. Profesjonalne grupy taneczne tworzą pokazy, które często zachwycają. Warto nieco bliżej poznać krakowską grupę taneczną - Atelie. To zespół doświadczonych fachowców, a przy tym pasjonatów. Co ciekawe, usługi zespołu nie ograniczają się do pokazów czy też animacji tanecznych. Poznajmy bliżej tych artystów.

Doświadczeni artyści w niezapomnianym show

Doświadczona grupa akrobatów i tancerzy oferuje profesjonalne pokazy z użyciem farb fluorescencyjnych oraz ciekawych strojów. Na dużą uwagę zasługują umiejętności doświadczonych tancerzy, akrobatów oraz choreografów. Mogą oni stworzyć niepowtarzalne, niezapomniane show akrobatyczne, które łączy w sobie trudne figury wykonywane na linie, efektowne podnoszenia oraz niesamowite podrzuty w powietrzu. Z pewnością takie pokazy zwrócą uwagę wszystkich gości uczestniczących w imprezie, bankiecie czy też balu. Dopracowane w każdym calu umiejętności taneczno-akrobatyczne stanowią z pewnością duży atut. Dzięki temu można mieć pewność, że pokaz odbędzie się na jak najlepszym poziomie. Oferowane przez Atelie animacje taneczne to estetyczna uczta na najwyższym poziomie.

Pokazy taneczne na miarę XXI wieku

Warto zauważyć, iż profesjonalnie wyszkolona kadra tancerzy i akrobatów wykorzystuje w swoich pokazach wszystkie możliwe techniki tańca. W rytmie hip-hopu, disco oraz tańca towarzyskiego można pokazać wiele umiejętności. W połączeniu z gimnastyką, profesjonalną akrobatyką oraz animacją, zespół tworzy niezapomniane show. Swoje umiejętności artyści pokazują również w wystąpieniach specjalnych. Coraz częściej taniec łączony jest ze zdobyczami współczesnych technologii. Grupa akrobatów i tancerzy oferuje pokazy taneczne z elementami multimedialnymi. Obrazy pojawiające się na ekranie mogą być bardzo abstrakcyjne. Można mieć jednak pewność, że zawsze będą one doskonałe współgrać z tanecznymi ruchami. Dzięki temu na scenie tworzy się wyjątkowy klimat i niezapomniane show, oparte na interakcji tancerzy z ekranem multimedialnym. Taki pokaz na długo pozostanie zapamiętany przez wszystkich widzów obserwujących dany spektakl.

Musical show, który łączy muzyczne klasyki z umiejętnościami tanecznymi

Pokazy taneczne i akrobatyczne mogą stanowić świetną strategię marketingową, niosąc przesłanie stricte reklamowe. Każda okazja jest dobra, by zareklamować swój produkt, firmę czy też usługę. Na specjalnych pokazach, tancerze mogą posiadać logo danej firmy czy też nazwę produktu. Specjalny pokaz może trzymać się ściśle danej tematyki. Artyści mogą pokazać swoje umiejętności na bankietach, imprezach firmowych czy też na innych eventach, jeśli takie jest życzenie klienta. Niezapomniany i magiczny pokaz na pewno długo pozostanie w myślach i głowach członków imprezy. Doświadczona grupa akrobatów i tancerzy oferuje również musical show, w którym śpiewane są kultowe hity a na scenie pojawiają się odpowiednio ucharakteryzowani tancerze. Grupa często wykonuje pokazy przebrana za postaci popkultury z dawnych lat.

 

Animacje taneczne i wiele więcej od Grupy Atelie