Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Dlaczego warto kupować i wręczać personalizowane prezenty? | Relacja na Żywo
Dlaczego warto kupować i wręczać personalizowane prezenty?
Dom

Dlaczego warto kupować i wręczać personalizowane prezenty?

W dzisiejszych czasach, kiedy półki sklepowe wręcz uginają się od towarów różnego rodzaju, wybór odpowiedniego prezentu przysparza wielu z nas licznych problemów. Każdy pragnie bowiem podarować bliskiej osobie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju upominek. Jeszcze lepiej, żeby bezpośrednio nawiązywał on do charakteru naszej znajomości oraz osoby, która go otrzyma.

W takiej sytuacji standardowe upominki warto zastąpić personalizowanymi prezentami. Dlaczego warto postawić właśnie na nie?

Personalizowane prezenty, czyli jakie?

Personalizowane prezenty to prawdziwy hit ostatnich lat. Ludzie zmęczeni już obdarowywaniem bliskich osób kolejnymi perfumami, misiami, ramkami na zdjęcia czy biżuterią poszukują bowiem zupełnie innego rodzaju prezentów – takich, które będą unikalne i idealnie zarazem dopasowane do gustu osoby obdarowanej oraz takich, które będą w 100% unikalne i będą bezpośrednio nawiązywały do relacji między obdarowanym, a osobą wręczającą upominek. Takie są właśnie personalizowane prezenty, czyli podarunki, których ostateczny projekt należy do nas!

Personalizowane prezenty mogą być upominkami o bardzo zróżnicowanym charakterze – począwszy od koszulek, poprzez kubki, a kończąc na efektownych personalizowanych obrazach gotowych do zawieszenia na ścianie. Tym, co łączy je wszystkie, jest możliwość samodzielnego przygotowania gotowego upominku z własnych zdjęć, grafik oraz jego uzupełnienia o ulubiony cytat lub dedykację.

Personalizowane prezenty doskonale sprawdzają się na dowolną okazję i wywołują uśmiech na twarzy każdej osoby. Możemy podarować je np. rodzicom z okazji rocznicy ślubu, ukochanej osobie na walentynki czy przyjaciołom na urodziny. Niektóre z nich będą stanowiły także efektowny i oryginalny prezent z okazji ślubu lub narodzin dziecka!

Dlaczego warto kupować i wręczać personalizowane prezenty?

Personalizowane obrazy stworzone z własnych zdjęć i grafik

Szczególną popularnością wśród personalizowanych prezentów w ostatnich latach cieszą się obrazy stworzone w oparciu o własne, osobiste zdjęcia. Taki obraz może przybierać bardzo zróżnicowane formy. Może być mozaiką stworzoną z setek, a nawet tysięcy wybranych zdjęć, które wspólnie tworzą efektowny kolaż, a także stylowym portretem, którego otrzymanie docenią osoby preferujące bardziej klasyczne rozwiązania.

Cechą wspólną, która łączy je wszystkie, jest indywidualny charakter oraz efektowny wygląd, który doskonale nadaje się do umieszczenia w każdym domowym wnętrzu. Oprócz samych zdjęć taki spersonalizowany obraz możemy dodatkowo uzupełnić także o inspirujący cytat, własny wiersz lub specjalną dedykację dla bliskiej osoby.

Wśród personalizowanych prezentów warto wymienić także oryginalny podarunek, jakim jest mapa gwiazd. Doskonale nadaje się ona na prezent dla ukochanej osoby z okazji walentynek, urodzin czy innej ważnej okazji. Aby ją samodzielnie stworzyć wystarczy wpisać wybraną datę oraz godzinę, a w efekcie otrzymamy spersonalizowany widok nocnego nieba dokładnie w takiej postaci, jaką miał on w tym szczególnie ważnym dla nas dniu. To doskonały pomysł uwiecznienia na efektownym obrazku wszystkich istotnych momentów naszego życia.

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: personalizowane prezenty - więcej na PicArta.pl.