Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna? | Relacja na Żywo
 Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna?
Moda

Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna?

Już mała dziewczynka marzy o ślubie i przepięknej sukni ślubnej. Wymarzony model sukienki wiele mówi o osobowości panny młodej. Zastanów się, jaką suknię ślubną wybrać.

Stylowa i romantyczna

Będzie dla Ciebie idealna, jeśli jesteś marzycielką i lubisz bujać w obłokach. Wybierz taką suknię, jeśli denerwujesz się, gdy rzeczywistość nie zawsze wygląda tak, jak w Twojej wyobraźni. Życie może być dla Ciebie czasami za trudne. Możesz czasem czuć, że powinnaś urodzić się w dawnych czasach. Możesz być też przygnębiona, gdy ktoś nie spełnił Twoich oczekiwań. Później się okazuje, że wcale o nich nie powiedziałaś. Jesteś wrażliwą kobietą, lojalną i oddaną wobec przyjaciół. Ciągle marzysz o swoim ideale mężczyzny i wierzysz, że w końcu go spotkasz na swojej drodze.

  Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna?

Prawdziwa księżniczka z bajki

Lubisz się wyróżniać z tłumu i przyciągać wzrok. Bliscy cenią Cię za szczerość. Jesteś niezależna i umiesz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Masz dużą grupę przyjaciół i znajomych. W każdym umiesz znaleźć coś dobrego. W związku lubisz się bawić i czarować, ale nie robisz tego nachalnie. W głębi duszy jesteś wrażliwa i wierzysz, że ktoś to wreszcie zobaczy.

Tradycyjna

Jesteś osobą zorganizowaną, zdyscyplinowaną i systematyczną. Skrupulatnie i systematycznie podchodzisz do swoich obowiązków. Często jesteś perfekcjonistką i pedantką. Jesteś realistką i twardo stąpasz po ziemi. Dokładnie wiesz, czego chcesz i zrobić naprawdę dużo, aby to osiągnąć. Chodzisz mocno po ziemi, co nie wszystkim może się podobać. Wolisz przyjaźnić się z mężczyznami. Kobiety mogą Cię irytować nadmiernym gadulstwem i marzycielstwem. Nie traktujesz małżeństwa priorytetowo. Twój wymarzony mąż będzie najprawdopodobniej indywidualistą, któremu nie będzie przeszkadzał Twój trudny charakter. Nie  będzie oczekiwał, że zmienisz charakter.

  Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna?

Oryginalna suknia

Jesteś niezwykła, oryginalna i pewna siebie. Nie jesteś konformistą i niechętnie porządkujesz się innym. Zwykłe problemy i szara codzienność mogą Cię nudzić. Ciągle szukasz nowych wyzwań i przygód. Lubisz się przeprowadzać. Masz wielu wiernych przyjaciół, których często zmieniasz. Uważasz, że świat jest tandetny i krytykujesz ludzi za małą przebojowość. Często się zakochujesz i odkochujesz.

Partnerem materiału jest Evita - Salon sukien ślubnych. Suknie ślubne Katowice - więcej na Evita.com.pl