Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Jak wybrać sukienkę na imprezę? | Relacja na Żywo
Jak wybrać sukienkę na imprezę?
Moda

Jak wybrać sukienkę na imprezę?

Każda kobieta poświęca wiele czasu, na dobranie odpowiedniego ubrania przed wyjściem na imprezę. Dobór odpowiedniej sukienki na imprezę wcale nie jest taki łatwy, na jaki się wydaje. Kobiety muszą dopasować odpowiedni krój, kształt i kolor, który będzie pasował do danego rodzaju imprezy. Zupełnie inną sukienkę założy na rodzinną imprezę, a inną idąc z koleżankami do klubu.

Sukienka na imprezę

Idąc na niedzielną imprezę rodzinną wypada założyć stonowaną, skromną sukienkę. Natomiast, gdy kobieta wybiera się do klubu nocnego potańczyć, może sobie pozwolić na o wiele więcej. Idąc do klubu nie warto zakładać sukienek w jaskrawych kolorach, które i tak w ciemnych klubach nie będą widoczne. Zdecydowanie lepiej postawić na klasyczne rozwiązania, które są neutralne. Kolor czarny oraz biały i ich odcienie będą tu najlepszym rozwiązaniem.

W przypadku takich okazji, najlepiej sprawdzają się krótkie, proste sukienki z minimalistycznym wzorem i kształtem nie rzucającym się zbytnio w oczy. Nie warto tutaj zbędnie kombinować. Proste sukienki są dobre właściwie niezależnie od mody i aktualnych trendów. Idealna sukienka na imprezę do klubu ma prosty krój, kończy się przed kolanem i nie jest zbyt obcisła. Na to ostanie warto zwrócić uwagę, bo gdy kreacja będzie zbyt przylegała do ciała, może to krępować ruchy podczas tańczenia. Do ciemnego koloru sukienki, dobrze pasować będą złote lub srebrne dodatki, takie jak zegarek lub kolczyki. Idealnym dopełnieniem całości, będą wysokie szpilki.

Jak wybrać sukienkę na imprezę?

Biel również pasuje

W klubie dobrze sprawdzi się również biała sukienka. Trzeba jednak pamiętać, że jest to rozwiązanie dla kobiet o szczupłej budowie ciała, gdyż w przeciwieństwie do ciemnych kolorów, biały nie wyszczupla. Jeśli dana kobieta, nie chce decydować się na obcisłą sukienkę, ale chce wybrać jasne odcienie bieli lub beżu, może zdecydować się na sukienkę z rozkloszowanym dołem. Biały kolor z pewnością będzie wyróżniał się z tłumu, więc nie jest to również rozwiązanie dla kobiet, które raczej nie chcą skupiać na sobie zbyt dużej uwagi.