Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Do kina marsz | Relacja na Żywo
Do kina marsz
Hobby

Do kina marsz

Druga połowa roku 2017 zapowiada się bardzo ciekawie dla każdego miłośnika kina. Na ekranach pojawi się w tym okresie mnóstwo filmów, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Nowych tytułów jest tak wiele, że praktycznie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jesień 2017 będzie wspaniałym okresem szczególnie dla fanów komiksów. Jednym z najważniejszych filmów tego okresu jest Thor: Ragnarok, którego premiera została zaplanowana na październik. W listopadzie do kin trafi też Liga Sprawiedliwości, w której każdy fan DC Comics będzie mógł spotkać swojego ulubionego bohatera.

Do kina marsz

W październiku odbędą się także premiery kolejnych części popularnych serii. Pierwszy tytuł to "Blade Runner 2049", który będzie fantastyczną propozycją dla każdego fana klasyki. Następna propozycja to "Piła: Dziedzictwo". Każdy miłośnik mocnego kina oraz kultowej już serii powinien oczekiwać tej premiery z niecierpliwością.

Końcówka roku 2017 na pewno przyniesie wiele radości każdemu kinomaniakowi. Odbędzie się wówczas parę naprawdę ważnych premier filmowych, wśród których każdy znajdzie coś dobrego. Ponadto na ekranach pojawią się również inne, mniej znane tytuły którymi jak najbardziej musimy się zainteresować.