Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Najpopularniejsze balony w 2021 roku | Relacja na Żywo
Najpopularniejsze balony w 2021 roku
Dom

Najpopularniejsze balony w 2021 roku

Jesteś na etapie planowania dekoracji na nadchodzącą imprezę? Nie możesz się zdecydować na jakie akcenty postawić? Mamy na to sposób! Oto zestawienie najbardziej popularnych balonów, które są tegorocznym hitem. Dzięki temu podjęcie decyzji odnośnie konkretnej kolorystyki i modelu nie będzie stanowiło już żadnego problemu. Jakie zatem produkty cieszyły się największym zainteresowaniem wśród klientów tego roku?

Numer jeden wśród balonów

Najczęściej wybieranym balonem w 2021 roku był ten koloru złotego w rozmiarze 85 cm. Balony te są przeznaczone do napełnienia helem. Z kolei napełnienie powietrzem spowoduje, że nie będą się one tak spektakularnie unosić, jak po napełnieniu helem. Doskonale nadaje się na imprezę urodzinową czy inną tego typu okoliczność. Może występować samodzielnie w formie cyfry bądź z innymi balonami, tworząc nazwę podkreślającą charakter imprezy czy też liczbę ukończonych lat przez solenizanta.

Srebrne balony

Bardzo modne są również tradycyjne srebrne balony, które pod nadmuchaniu osiągają rozmiar około 30 cm. Są pakowane po kilka sztuk, dzięki czemu można z nich tworzyć wyjątkowe kompozycje i dekoracje. Należą one do serii metalic, co sprawia, że są nieprześwitujące i po nadmuchaniu lekko się mienią, przypominając wyglądem metaliczny lakier samochodowy.

Pastelowe balony

Balony pastelowe są bardzo klasyczne, dzięki czemu idealnie komponować się będą podczas każdej profesjonalnej uroczystości. Ponadto balony w tym odcieniu są nieprześwitujące, zachowując żywy i jednolity kolor na całej swej powierzchni. Są one bardzo dobrej jakości, więc będą utrzymywały się na długo, zachowując nienaganną prezencję.

Najpopularniejsze balony w 2021 roku

Granatowe balony

To balony produkowane z naturalnego lateksu pierwszej kategorii. Powstają przy użyciu zaawansowanego i zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, który daje gwarancję najwyższej jakości i stabilności produktu. To, co istotne ulegają one 100% biodegradacji, na co szczególnie zwrócą uwagę miłośnicy środowiska.

Gdzie kupić popularne balony?

Świetne jakościowo balony można dostać pod adresem https://tanie-dekoracje.pl/srebrne-balony. To internetowy sklep, oferujący różnego rodzaju akcesoria i dekoracje idealne na każdą okazję.