Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Nowe mieszkania na warszawskiej Ochocie | Relacja na Żywo
Nowe mieszkania na warszawskiej Ochocie
Dom

Nowe mieszkania na warszawskiej Ochocie

Nowe mieszkania na warszawskiej OchocieKażdy, kto poszukuje dla siebie nowego mieszkania ma pełne prawo do stawiania znacznych wymagań. Wybierając konkretną ofertę trzeba wiedzieć, że wydaje się pieniądze na coś faktycznie dobrego, co zapewni nam na co dzień zadowalający poziom komfortu. Inwestycja Active City w warszawskiej dzielnicy Ochota to godna propozycja dla kogoś, kto naprawdę sporo wymaga od kupowanego przez siebie mieszkania.

Inwestycja realizowana jest przez firmę deweloperską Longbridge, która znana jest z wielu innych, bardzo udanych projektów tego typu. Zawiera ona sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znalazło się łącznie 128 mieszkań. Na piętrze budynku dostępne są także lokale usługowe.
Na uwagę zasługuje szczególnie wybór dostępnych tutaj mieszkań. W ofercie dostępne są apartamenty 1, 2 i 3 pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 30 do 75 metrów kwadratowych. Za każdym razem stoją one na bardzo wysokim poziomie wykonania, dzięki czemu mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
Deweloper postarał się o przygotowanie faktycznie przyjaznej przestrzeni do codziennego funkcjonowania. Sama inwestycja położona jest w niezwykle dogodnej lokalizacji. Ulica Instalatorów na Ochocie to miejsce, które zapewnia nam łatwy dostęp do ścisłego centrum Warszawy. Okolica oferuje także łatwy dostęp do wszystkich usług, jakich tylko możemy potrzebować w życiu codziennym. Jest ona jednocześnie bardzo bezpieczna i wypełniona zielenią.

Jeżeli kogoś interesują doskonałe mieszkania Ochota jest aktualnie jedną z najlepszych części stolicy do ich szukania. Przykład osiedla Active City pokazuje, że można tu znaleźć wiele interesujących ofert tego typu. Inwestycja  bez wątpienia należy do najlepszych na terenie całej Warszawy!