Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Okulary na snowboard z wkładkami korekcyjnymi | Relacja na Żywo
Okulary na snowboard z wkładkami korekcyjnymi
Hobby

Okulary na snowboard z wkładkami korekcyjnymi

Chcąc przeżyć niezapomniane chwile na stoku, należy rozpocząć przygotowania jeszcze przed wyjazdem. Wygodna odzież, odpowiednie buty i niezbędne akcesoria stanowią podstawowe wyposażenie każdego sportowca. W zestawie nie może zabraknąć okularów, które pełnią niezwykle ważną funkcję podczas uprawiania snowboardingu.

To oczywiste, że okulary powinny być komfortowe, lekkie, a przede wszystkim wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań wielbiciele sportów zimowych mogą zakupić okulary z wymiennymi soczewkami, które można dopasować do własnych upodobań oraz panujących na stoku warunków atmosferycznych. Wymienne szkła wykonano z policarbonu – twardego, a zarazem lekkiego materiału , który w 100% blokuje promieniowanie UV. Okulary z wymiennymi soczewkami to też znakomita opcja dla osób z wadą wzroku. W zestawie znajduje się specjalna wkładka, która umożliwia szybki montaż szkieł korekcyjnych. Teraz każdy zjazd ze stoku to czysta przyjemność!

Dzięki wymiennym soczewkom można dopasować okulary do bieżących warunków pogodowych. W zależności od natężenia światła oraz pory dnia, można zdecydować się na soczewki fotochromowe lub polaryzacyjne. Oferowane w naszym sklepie okulary wyróżnia niebanalne wzornictwo. Dołożyliśmy wszelkich starań, by uzyskać kompromis między wysoką jakością a przystępną ceną.

Okulary na snowboard z wkładkami korekcyjnymi