Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Szczoteczka soniczna - recenzja | Relacja na Żywo
Szczoteczka soniczna - recenzja
Zdrowie

Szczoteczka soniczna - recenzja

Skuteczne dbanie o higienę jamy ustnej jest w naszych czasach tak proste, jak chyba jeszcze nigdy dotąd. W sklepach znajdziemy wiele rozmaitych typów szczoteczek do zębów, które ogromnie skracają czas potrzebny na dokładne mycie zębów i nade wszystko polepszają efektywność. Po wieloletniej dominacji na tym rynku szczoteczek elektrycznych, coraz częściej korzystamy ze szczoteczek sonicznych. Przedstawiany tutaj model idealnie pokazuje, dlaczego wolimy właśnie te urządzenia.

Szczoteczka soniczna różni się od elektrycznej między innymi tym, że wykonuje ruchy pulsacyjne ze znacznie większą prędkością – około 30 tysięcy na minutę. Sprawia to, że mycie nią zębów jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba wkładać szczególnie wiele siły, aby robić to rzeczywiście dokładnie. Szczoteczka w ogóle jest niezwykle praktyczna – świetnie leży w dłoni, jest równocześnie wytrzymała i lekka.

Szczoteczka soniczna - recenzja

Jeżeli ktoś potrzebuje sposobu na naprawdę skuteczne dbanie o higienę jamy ustnej, to taka szczoteczka soniczna będzie dla niego najlepsza. Długo moglibyśmy wypisywać wszelkie jej zalety. Szczoteczka soniczna umożliwia nie tylko dokładne mycie zębów, ale także skuteczne usuwanie wszystkich przebarwień. Co prawda jej cena jest trochę wyższa od elektrycznej, ale jest to świetna inwestycja we własne zdrowie.