Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Zalety kontenerów mieszkalnych | Relacja na Żywo
Zalety kontenerów mieszkalnych
Dom

Zalety kontenerów mieszkalnych

Kontener do niedawna kojarzył się jedynie ze sposobem przechowywania oraz transportu różnego rodzaju towarów, jednak obecnie przestrzeń ładunkową w tej postaci można z powodzeniem przekształcić w punkty użytkowe, nap przykład: kawiarnie, domy wczasowe, czy powierzchnie biurowe. Wśród firm, które zajmują się odnawianiem i modyfikacją używanych wcześniej kontenerów znajduje się kontenermieszkalny.pl zapotrzebowanie na tego typu realizacje rośnie z dnia na dzień, istnieje wielu zwolenników takich rozwiązań.

Zalety kontenerów mieszkalnych

Kontener mieszkalny – zalety

Zdecydowanie największą zaletą, jaką ma kontener mieszkalny jest możliwość korzystania z niego przez cały rok, wszystkie realizacje obejmują ocieplenie podłóg, ścian i sufitów, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by przebywać w nim o każdej porze roku. Dodatkowym wyposażeniem pozwalającym na korzystanie z kontenera mieszkalnego również podczas siarczystych mrozów są grzejniki z termostatem a w przypadku wyższych temperatur cała powierzchnia może być ogrzewana klimatyzacją, która jest przede wszystkim opłacalna, ponieważ zużywa niewiele energii elektrycznej. Współczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na bezproblemową adaptację kontenera morskiego na mieszkalny, jest to obecnie bardzo popularna forma pomieszczeń biurowych, w których możliwe jest zamontowanie dodatkowych okien lub drzwi – zgodnie z życzeniami Klientów. Decydując się na wybór wykonawcy, warto prześledzić opinie i możliwości, jakie oferują poszczególne firmy, kontenermieszkalny.pl proponuje osobom zainteresowanym trzy wersje kontenera mieszkalnego:

  1. Deweloper plus,
  2. Comfort,
  3. Premium

Klienci zainteresowani poszczególnym rozwiązaniem mają możliwość zapoznania się ze specyfikacją każdego z powyższych rodzajów na stronie internetowej wykonawcy.

Standard kontenera mieszkalnego

Kontener mieszkalny może być dobrym rozwiązaniem także dla całych rodzin, występuje wiele rodzajów i wielkości takich rozwiązań, mogą być one dowolnie wykończone, często także w pełni wyposażone, oczywiście wówczas podwyższeniu ulega cena. Nowocześnie urządzone kontenery mieszkalne spełniają wszelkie standardy, można  nich mieszkać przez cały rok, niestraszne są wówczas niskie temperatury, ani opady deszczu, czy śniegu, ponieważ są izolowane w najlepszy i najbardziej trwały sposób. Funkcjonalność jest tym większa, że w kontenerach mieszkalnych montowane są wentylacje, które skutecznie podnoszą komfort żyjących w nim osób, tak samo jak profesjonalnie podłączona instalacja elektryczna oraz dostęp do wody. Profesjonalne firmy umożliwiają ponadto swoim klientom zamówienie kontenera mieszkalnego o wybranym układzie drzwi i okien, a dzięki połączeniu ze sobą kilku takich modułów, można uzyskać więcej pomieszczeń, które mogą stanowić nowy dom dla rodzin o większej ilości członków. Zazwyczaj czas oczekiwania na dostawę kontenera do Klienta nie przekracza 30 dni, dlatego jest to nieporównywalnie krótszy czas oczekiwania niż dom budowany od podstaw lub kupiony w stanie deweloperskim, cena również jest zdecydowanie niższa.