Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Indian Scout Bobber | Relacja na Żywo
Indian Scout Bobber
Hobby

Indian Scout Bobber

Na przestrzeni ostatnich lat, mocno rozwinęła się w Polsce moda na podróżowanie. Odczuwają to przede wszystkim, dynamicznie rozwijające się biura podróży, których obroty rosną z roku na rok o kilkadziesiąt procent. Jednak nada większość ludzi, preferuje podróżowanie na własną rękę, a są wśród nich tacy, którzy to robią w wyjątkowo oryginalny sposób, podróżując autostopem lub kamperem, czy motocyklem.

Tradycyjne podróżowanie kontra przygoda

W dobie tanich i szeroko dostępnych połączeń lotniczych, praktycznie każdy ma możliwość zwiedzić dowolny zakątek świata. Wiele osób decyduje się na podróżowanie z biurami podróży, które oferuję organizację wyjazdu od A do Z. Przeważnie są to bardzo schematyczne wyjazdy, które sprowadzają się do hotelu w systemie All-inclusive i spędzania czasu w kurortach turystycznych. Coraz więcej osób, zaczyna interesować się bardziej oryginalnymi formami podróżowania. Bardzo popularne zrobiło się podróżowanie, mając ze sobą tylko plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami i przemieszczanie się autostopem. Pewną ewolucją tego stylu jest kupno kampera lub motocyklu i sypianie z dala od klasycznych, turystycznych miejscowości. Jest to z pewnością, forma podróżowania, która daje mnóstwo satysfakcji oraz jest przygodą samą w sobie. Na rynku pojawiło się wiele firm, oferujących budowę kamperów oraz dilerów handlujących ciekawymi motocyklami, takimi jak Indian Scout Bobber, nadającymi się do długich podróży.

Indian Scout Bobber

Kamper kontra motocykl

Odpowiedź na to czy lepiej jest podróżować kamperem czy motocyklem, jest złożona. Na pewno obydwie formy zdecydowanie się od siebie różnią. Przede wszystkim, przemieszczając się motocyklem trzeba codziennie znajdować jakiś motel, zajazd lub hostel, w którym będzie można się przespać. Jeżdżąc swoim samochodem, wystarczy znaleźć miejsce do zaparkowania. W tym miejscu każdy musi podjąć decyzję samodzielnie, a będzie ona zależeć od tego jaki jest cel podróży oraz przede wszystkim, w jakich regionach dany turysta będzie się poruszał. W niektórych miejscach ciężko o hotele, więc kamper będzie lepszym rozwiązaniem. Chyba, że w grę wchodzi spanie w namiocie lub pod gołym niebem. Motocykle, takie jak indian scout bobber umożliwiają jednak, przemierzanie naprawdę długich tras, więc być może uda się zaplanować podróż tak, aby codziennie docierać do jakiegoś hotelu.

Jak wybrać maszynę

Nie każdy motocykl nadaje się do pokonywania długich tras, dlatego warto wybór maszyny skonsultować z kimś doświadczonym. Na pewno warto zastanowić się nad ofertą cruiserów, takich jak Indian Scout Bobber.

Przy powstawaniu materiału, pomocy udzieliła firma skutery-krakow.pl.