Web Analytics Made Easy -
StatCounter
W dni świąteczne możliwość jazdy po całej Polsce autem na minuty. | Relacja na Żywo
W dni świąteczne możliwość jazdy po całej Polsce autem na minuty.
Podróże

W dni świąteczne możliwość jazdy po całej Polsce autem na minuty.

Traficar, ceniony usługodawca aut na minuty uruchomił niedawno przejazdy między miastami. Z tej opcji klienci mogą korzystać od 17 grudnia 2018 roku. Dzięki tej usłudze mogą wypożyczyć auto i przejechać całą Polskę do miast, w których działa system.

 W dni świąteczne możliwość jazdy po całej Polsce autem na minuty. 

Jak działa system?

Aby skorzystać z systemu oferowanego przez Traficar, trzeba ściągnąć aplikację na telefon komórkowy. Auto na minuty cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. W święta możemy zdecydować się na przejazdy międzymiastowe. Na przykład możemy bez problemu wypożyczyć auto w Warszawie lub Krakowie i oddać go w Krakowie albo Poznaniu. Z tej usługi możemy skorzystać wszędzie, gdzie obsługiwany jest system Traficar.

Jeśli chcemy wynająć samochód musimy mieć aktualne prawo jazdy kategorii B i ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon. Koniecznie podepnijmy do swojego konta kartę kredytową. Dzięki temu płatność za wynajem samochodu zostanie zrealizowana natychmiast po jeździe. Na adres mailowy otrzymamy fakturę.

Stawka za przejazd uzależniona jest od liczby przejechanych kilometrów i czasu wynajmu samochodu. W systemie Traficar zapłacimy 80 groszy brutto za każdy przejechany kilometr. Jeżeli zdecydujemy się na długą podróż, zapłacimy tylko za czas użytkowania samochodu. W takiej sytuacji możemy się liczyć z opłatą maksymalnie 75 zł brutto za dobę.

 W dni świąteczne możliwość jazdy po całej Polsce autem na minuty. 

Co z tankowaniem samochodu?

W systemie Traficar najczęściej wyświetlana jest w aplikacjai informacja, ile jeszcze zostało paliwa. Jeżeli poziom paliwa będzie zbyt niski albo wyczerpiemy bak w czasie podróży, możemy bez problemu zatankować auto na stacji PKN Orlen w całej Polsce. Pamiętajmy, by wziąć fakturę za paliwo i przesłać ją później firmie na wskazany adres mailowy. Wtedy otrzymamy zwrot pieniędzy na nasze konto bankowe.

Jeżeli wybieramy się w dalszą podróż i szukamy towarzystwa, skorzystajmy z Facebooka i poszukajmy na specjalnej grupie.

Z przejazdów międzymiastowych możemy skorzystać w Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Warszawie, Chorzowie, Wrocławiu i Katowicach. Planując wyjazd pamiętajmy, że taka opcja nie działa w takich samochodach jak Opel Corsa, elektryczne Renault Zoe i Renault Kangoo. Z przejazdów międzymiastowych możemy korzystać tylko w Renault Clio, które pomieści 5 osób.